Mgr. Jana Audesová, učitelka a kolegyně na naší škole, má již poněkolikáté svoji výstavu. Tentokrát nese tato ukázka její tvorby název Letokruhy. Kruhy, kolečka, kroužky - motiv propojení, ucelenosti a pospolitosti.

Ve středu 7. prosince 2022 se v prostorách skoro zapomenutého kostela Nejsvětější Trojice v Rokycanech uskutečnil adventní koncert dětského pěveckého sboru naší školy Little Unique. Žáci a žákyně zde představili svůj repertoár složený z amerických vánočních písní, českých koled a skladeb navozující pohodu a klid. Celé vystoupení doprovázel Erich Ciompa na klavír a Štěpánka Prošková na violoncello.

Náš maturitní ples se uskutečnil 25. listopadu 2022  v KD Volduchy. Předtančení, jakožto zahájení celého večera, se neslo v duchu devadesátých let, přestože všichni jsme narozeni až po roce 2000. Účelem bylo vrátit se do minulosti, přenést naše rodiče do jejich mladých let a zavzpomínat si, jaké hity jim tenkrát hrály na diskotékách.

O víkendu 4.- 6. listopadu 2022 se náš středoškolský pěvecký sbor Unique Rokycany vydal na celostátní přehlídku Mezzochori v Hradci Králové. Díky získání zlatého pásma na krajské soutěži v březnu se naši zpěváci dostali mezi deset nejlepších sborů z České republiky, viděli jejich výkony, posoudili různorodý repertoár a setkali se také se svými vrstevníky z různých koutů našeho státu. 

Ve čtvrtek 13. října se náš středoškolský pěvecký sbor Unique Rokycany sešel v letištní hale na Ruzyni připraven odstartovat akci Cantate Catalunya. Dvacet šest dětí a dvě vyučující přistáli v odpoledních hodinách v Barceloně. 

Gymnázium a SOŠ Rokycany

Mládežníků 1115/II, 337 01 Rokycany
+420 371 725 363
www.gasos-ro.cz
skola@gasos-ro.cz

 

 

Hlavní kontakty

Gymnázium:
Mládežníků 1115, 337 01 Rokycany
Střední odborná škola:
Svazu bojovníků za svobodu 112/I
337 01 Rokycany
sekretariát SOŠ: +420 371 722 237

Ředitelství

ID datové schránky: 8m6evus
RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.
reditel@gasos-ro.cz
+420 603 431 027

Search