Předposlední týden před Vánocemi si na naší střední odborné škole zpestřili studenti a učitelé tím, že každý den měli přijít v jiné barvě. Toto odlišení, nebo spíš soulad stanovil studentský parlament. Každý den tedy na škole převažovala jiná barva.

V pondělí 31. 10. a v úterý 1. 11. se na naší G+SOŠ uskutečnila halloweenská přehlídka všech strašidel, masek a převleků. Na střední odborné škole se v aule sešlo přes třicet zajímavých bytostí. Na gymnáziu byla účast opravdu obrovská, a tak není divu, že porota složená ze Sněhurky, čarodějnice a dalších strašidel to neměla jednoduché.

První uskutečněný ples Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany proběhl v pátek 30.září v KD Hrádek. Akce měla sloužit jako propojovací můstek“ mezi novými studenty obou škol. Celkový výsledek předčil očekávání i samotných pořadatelů a organizátorů. Zpřístupněn zde byl po celou dobu také nealkoholický bar s občerstvením. Na akci přišel obrovský počet studentů a seznamování se snad nebránili ani ti nejstydlivější.

Tato akce byla na naší škole velmi žádaná, tento rok jsme se ji zrealizovali jen jako zkoušku na SOŠ a příští rok se pokusíme uskutečnit ji na obou školách. Akce se každopádně velmi vydařila. Bohužel na začátku nastaly problémy se dvěma hrami, ale naštěstí se rychle vyřešily. I přes nedokonalost celé akce si to studenti velmi užili ať už v turnajích na PC hrách, nebo ve své třídě se třídními učiteli a deskovými hrami. Tímto chci poděkovat všem co pomáhali, ať už byli z parlamentu, nebo z ostatních tříd, ale hlavně všem studentům, co dorazili, ale i těm, kteří nám doporučili, co bychom mohli zlepšit.

Daniel SeicanuGymnázium a SOŠ Rokycany

Mládežníků 1115/II, 337 01 Rokycany
+420 371 725 363
www.gasos-ro.cz
skola@gasos-ro.cz

 

 

Hlavní kontakty

Gymnázium:
Mládežníků 1115, 337 01 Rokycany
Střední odborná škola:
Svazu bojovníků za svobodu 112/I
337 01 Rokycany
sekretariát SOŠ: +420 371 722 237

Ředitelství

ID datové schránky: 8m6evus
RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.
reditel@gasos-ro.cz
+420 603 431 027

Search