Pozvánka na Den otevřených dveří G+SOŠ Rokycany

Vážení rodiče, milí studenti a přátelé školy,
srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v pátek 24. listopadu od 13:00 do 17:00 hodin.

Co můžete očekávat?

  • Základní informace o škole: Poskytneme vám podrobné informace o našich studijních programech a školních vzdělávacích plánech. Zjistíte, jaké pedagogické principy a jaký přístup k žákům se snažíme uplatňovat. Dozvíte se více o aktivitách školy, jako je mezinárodní spolupráce nebo dobrovolnická činnost.
  • Přijímací zkoušky a podmínky přijímacího řízení: Pro uchazeče o studium jsme připravili možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto a seznámit se s podmínkami přijímacího řízení.
  • Kvalitně vybavené učebny a laboratoře: Prozkoumejte náš prostor pro výuku biologie, fyziky a chemie, kde si budete moci vyzkoušet různé experimenty, měření a pozorování.
  • Sportovní zázemí: Prohlédněte si naši sportovní halu, gymnastický sál a posilovnu, které lákají všechny sportovní nadš
  • Výtvarné umění: Zajímáte-li se o výtvarné umění, máme pro Vás novou učebnu výtvarné výchovy, ateliér a keramickou dílnu, kde můžete rozvíjet svou kreativitu.
  • Hudební obor: Milovníci hudby budou mít možnost nahlédnout do specializované učebny a zapojit se do pěveckého sboru.
  • Informatika: Sekce informatiky Vám připravila prohlídku multimediální učebny, učebny výpočetní techniky a ukázky 3D tisku.

 Přijďte se podívat, co všechno Vám můžeme nabídnout a jak Vám můžeme pomoci naplnit Vaše vzdělávací a profesní cíle. Těšíme se na setkání s Vámi!

Gymnázium a SOŠ Rokycany

Mládežníků 1115/II, 337 01 Rokycany
+420 371 725 363
www.gasos-ro.cz
skola@gasos-ro.cz

 

 

Sdělení školy

Hlavní kontakty

Gymnázium:
Mládežníků 1115, 337 01 Rokycany
Střední odborná škola:
Svazu bojovníků za svobodu 112/I
337 01 Rokycany
sekretariát SOŠ: +420 371 722 237

Ředitelství

ID datové schránky: 8m6evus
RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.
reditel@gasos-ro.cz
+420 603 431 027

Search