Vaše zařízení není podporováno!

Dne 24. a 25. 9. se naše třída zúčastnila geografického kurzu, který je vždy určen pro žáky septimy a 3.B a má na naší škole již dlouholetou tradici.

První den jsme započali teoretickou částí. Ukázali jsme si použití buzoly a procvičili jsme si práci s mapou a orientaci v ní. Poté nám byly představeny některé mapové aplikace, které jsme se učili používat. V závěru dne jsme se přesunuli na Rokycanskou stráň, kde bylo naším úkolem projít vybrané body, které nám byly zadány formou GPS souřadnic, a zaznamenat naši trasu do aplikace jako přípravu na další den.

Druhý den jsme se pohybovali v okolí Čiliny. Rozdělili jsme se do týmů a každý tým obdržel GPS souřadnice 4 bodů. Tyto body jsme měli opět zadat do mapové aplikace a naplánovat trasu, která by je účelně propojila. Celou cestu jsme digitálně zaznamenávali a u každého bodu jsme pořídili fotografii. I přes nepříliš příznivé počasí jsme všichni kurz přežili ve zdraví a výlet jsme si patřičně užili!

Elen Hrdličková, septima

oracle
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Oracle.
cisco
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Cisco
pratele-rorysu
Škola je zapojena do mezinárodního projektu pro záchranu rorýse obecného.
cambridge
Oficiální testovací centrum
diplom
Ocenění školy za úspěchy v předmětových soutěžích
skola_pameti_naroda
Škola paměti národa
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Šablony pro kantory
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Modernizace odborných učeben
KDE SE UPLATŇUJÍ NAŠI ABSOLVENTI
benes&michl
inventi
mubea
olbrich
hydac
valeo