Vaše zařízení není podporováno!
V celostátní přehlídce SOČ letos soutěžilo 8 našich žáků - to je nejvyšší počet za posledních 15 let. Konkurence byla jako vždy velmi silná a úspěchem byla už pouhá účast v tomto kole soutěže, kam jsou nominovány práce budoucí vědecké elity. A pokud by někdo pochyboval, zkuste nahlédnout do výsledkové listiny celostátní přehlídky, kde jistě najdete řadu prací, jejichž názvu nebudete jistě stejně jako já rozumět ani za mák. Stejně jako v případě jedné z našich autorek, jsou práce často tvořeny přímo na různých výzkumných pracovištích akademie věd apod. 
 
Nejlepšího umístění dosáhli ve svých kategoriích oktaváni Saša Planetová (5., zdravotnictví), Vojtěch Špilar (6., matematika) a Přemysl Uzel (7., ochrana a tvorba životního prostředí). Velmi potěšující je i 8. místo Václava Šístka (SOŠ - 4.I) v oboru geografie a zajímavá je jeho nominace do soutěže o cenu České hlavičky - Ingenium "Svět počítačů a komunikace". Kategorie, ve kterých soutěžili naši žáci, byly obsazeny 14 až 16 pracemi. Neurvali jsme sice žádnou medailovou pozici, ale dovolím si tvrdit, že ani obsazení posledního místa na této úrovni soutěže není ostudou.
 
Pokud máte možnost přihlásit se do domény gasos-ro, najdete ve sdílené výsledkové tabulce všechny informace o umístění našich autorů ve všech postupových kolech a odkazy na videa, která letos porotci hodnotili místo živé obhajoby - o to byla letošní soutěž zajímavější. Pokud tuto možnost nemáte, podívejte se alespoň na vystoupení našich nejúspěšnějších autorů:
 
 
V příloze najdete i kompletní výsledkovou tabulku celostátní přehlídky.
Děkuji všem autorům za skvělou reprezentaci školy. A všem zúčastněným autorům i porotcům děkuji za to, že necouvli před realizací soutěže při naprosto nejasných podmínkách v době koronavirové pandemie.
 
Vladimír Valach, garant školního a okresního kola SOČ
 
oracle
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Oracle.
cisco
Jsme zapojeni do certifikovaného výukového programu společnosti Cisco
pratele-rorysu
Škola je zapojena do mezinárodního projektu pro záchranu rorýse obecného.
cambridge
Oficiální testovací centrum
diplom
Ocenění školy za úspěchy v předmětových soutěžích
skola_pameti_naroda
Škola paměti národa
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Šablony pro kantory
diplom
Na škole probíhá realizace projektu
Modernizace odborných učeben
KDE SE UPLATŇUJÍ NAŠI ABSOLVENTI
benes&michl
inventi
mubea
olbrich
hydac
valeo